Strona: Konkurs na logo Rzeszów Design Factory dla studentów PRz! / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Konkurs na logo Rzeszów Design Factory dla studentów PRz!

2023-10-18

W imieniu prorektora ds. współpracy z otoczeniem, prof. dr hab. inż. Jarosława Sępa serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Na uczelni niedawno powstały nowe jednostki - jedną z nich jest Rzeszów Design Factory.

Czym jest Rzeszów Design Factory? To powstająca przestrzeń projektowo-kreatywna, która mieścić się będzie w pomieszczeniach dawnego Preinkubatora Akademickiego, przeznaczona dla studentów i pracowników PRz - tam będzie można realizować swoje najśmielsze pomysły i testować je w otoczeniu i przy wsparciu biznesu, podyskutować, organizować (oddolnie!) wydarzenia sprzyjające rozwojowi zainteresowań naukowych a także po prostu miło i przyjemnie spędzać wolny czas – także na organizowanych przez RDF wydarzeniach cyklicznych.

Zanim jednak rozpoczniemy działalność, ogłaszamy pierwszą aktywność dla wszystkich studentów PRz - potrzebujemy dynamicznego i świeżego logotypu. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń - warto popuścić wodze fantazji!
Oceniane będą przede wszystkim:

• czytelność przekazu
  • estetyka
  • oryginalność

Na zgłoszenia czekamy do 31 października do godziny 15:30 - dla zwycięzców czekają nagrody pieniężne w wysokości:

- I miejsce - 1000 zł
- II miejsce - 600 zł
- III miejsce - 400 zł

Prace wysyłamy na adres:  konkurs_logo_df@prz.edu.pl według wytycznych z regulaminu dostępnego poniżej.
Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem przed przystąpieniem do konkursu!

W polu kod projektu proszę nadać dowolną nazwę dla swojego projektu, nie jest to w żaden sposób wiążące.
Przykład kodu: RDF_PK jeżeli zgłaszającym jest Paweł Kuraś.

Powodzenia!