Strona: Nabór wniosków do I edycji konkursu „INNOSPIN” – demonstratory dla międzyuczelnianych zespołów badawczych / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

2023-03-21

Uprzejmie informujemy o ogłoszeniu naboru w konkursie pn. „INNOSPIN” – demonstratory dla międzyuczelnianych zespołów badawczych” w ramach działania nr 10 IKANET – Identyfikacja Kluczowych Aktywności Partnerów realizowanego przez Uczelnie Partnerskie w ramach zadania zleconego Ministra Edukacji i Nauki – „Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego”.

Termin składania wniosków upływa 11 kwietnia 2023 r.

Wnioski wg wzoru prosimy przesyłać w formie pliku PDF. Zgłoszenia należy przesyłać elektronicznie w przypadku Politechniki Białostockiej na adres: komercjalizacja.viacarpatia@pb.edu.pl, w przypadku Politechniki Lubelskiej na adres: citt@pollub.pl, w przypadku Politechniki Rzeszowskiej na adres: via.kome@prz.edu.pl oraz złożyć w formie papierowej w CTT właściwej Uczelni Partnerskiej.

Regulamin konkursu wraz z niezbędnymi załącznikami umieszczono pod tym linkiem.