Strona: "Śniadanie biznesowe" w Stalowej Woli / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

"Śniadanie biznesowe" w Stalowej Woli

2024-03-20
, red.  Agnieszka Popek

Poranne spotkanie przy kawie pn. „Śniadanie Biznesowe”  odbyły się 19 marca 2024 roku w auli Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli pod hasłem „Stalove inspiracje. Wykorzystaj potencjał miasta do własnego rozwoju”. Podzielone zostało na trzy panele dyskusyjne, które poruszały kwestie nowoczesnych technologii, sztucznej inteligencji, fotografii cyfrowej, światowej mody, tradycji lasowiackiej, dziedzictwa kulturowego oraz kierunków i sposobów budowania kariery już na etapie edukacji w szkole średniej.

W trakcie spotkania przedstawiciele Biura Transferu Technologii Politechniki Rzeszowskiej ankietowali uczestników w zakresie potrzeb Przedsiębiorców w zakresie usług B+R w kontekście współpracy z uczelniami wyższymi oraz szkołami ponadpodstawowymi.