Strona: Via Carpatia na konferencji "Make Business in Podkarpackie" / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Via Carpatia na konferencji "Make Business in Podkarpackie"

2023-10-30

W dniach 25-26.10.2023 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2Arena w Jasionce odbyła się 5 edycja Podkarpackiego Kongresu Gospodarczego pn. "Make Business in Podkarpackie". Wspiera on i promuje podkarpackie inicjatywy gospodarcze oraz tworzy warunki do nawiązania kontaktów, skutkujących współpracą międzysektorową. Podczas kongresu przedstawiciele Biura Transferu Technologii Politechniki Rzeszowskiej ankietowali uczestników kongresu w zakresie potrzeb Przedsiębiorców w zakresie usług B+R w kontekście współpracy z uczelniami wyższymi oraz szkołami ponadpodstawowymi.