Strona: VIA Express do sukcesu - wyniki naboru nr 2 / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

VIA Express do sukcesu - wyniki naboru nr 2

2024-06-05

Komisja Konkursowa dokonała oceny merytorycznej wniosków, które zostały złożone do dnia 22.05.2024 w ramach konkursu " VIA Express do sukcesu” – akceleracja rynkowych pomysłów, organizowanego w ramach "Politechnicznej sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego". Oceniono 5 wniosków spełniających wymogi formalne, opiewających na łączną kwotę 404 116,00 zł:

Lp.

Tytuł wniosku

Lider Zespołu

1.

NAUCZAJKA – Responsywna Aplikacja Internetowa łącząca Korepetytorów z Uczniami

Krzysztof Demidowski

2.

System szybkiego sprawdzania sprawozdań – 4x5 – rozwiązanie dla edukacji wykorzystujące techniki uczenia maszynowego i AI

Patryk Organiściak

3.

SmartHome 3D: Personalizowanie i Edukacyjne Rozwiązania Drukowane w 3D dla Gospodarstw Domowych

Mariusz Dębski

4.

Zintegrowany system sterowania procesem przemysłowym w oparciu o RFID na bazie prefabrykatów wytworzonych w technologii przyrostowej

Mateusz Salach

5.

PHARGO – biodegradowalny granulat do produkcji jednorazowych artykułów ogrodniczych

Iwona Zarzyka

Alokacja przeznaczona na realizację projektów, po decyzji Komisji Konkursowej, wyniosła 220 000,00 zł.

Poniżej przedstawiamy 3 najwyżej ocenione projekty, zgodnie z listą rankingową, które uzyskały dofinansowanie i wyczerpały alokację w tym naborze:

Miejsce rankingowe

Tytuł wniosku

Lider Zespołu

1

Iwona Zarzyka

2

NAUCZAJKA – Responsywna Aplikacja Internetowa łącząca Korepetytorów z Uczniami

Krzysztof Demidowski

3

Patryk Organiściak

Jednocześnie informujemy, że w tym roku planowany jest kolejny nabór w ramach konkursu.

Zapraszamy do śledzenia strony: viacarpatia.prz.edu.pl