Strona: Wyniki konkursu na logo Rzeszów Design Factory / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Wyniki konkursu na logo Rzeszów Design Factory

2023-11-13

Informujemy, że w konkursie na logo Rzeszów Design Factory dla studentów Politechniki Rzeszowskiej w ramach Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego wzięło udział 90 prac od 40 studentów i studentek Politechniki Rzeszowskiej, które zaprezentowało swoje rozwiązania przed komisją, podczas spotkania on-line 6 listopada br.

Oficjalne wyniki konkursu ogłoszone zostały podczas uroczystego wręczenia nagród, która odbyła się 10 listopada br. w obecności Przewodniczącego Komisji konkursowej Prorektora ds. Rozwoju i Współpracy z Otoczeniem – prof. dr. hab. inż. Jarosława Sępa oraz komisji konkursowej.

W załączonym pliku przestawiamy listę rankingową konkursu na logo Rzeszów Design Factory.

Państwa zaangażowanie i liczne aplikowanie w konkursie utwierdzają nas w przekonaniu, że RDF i tego typu konkursy to bardzo dobry pomysł i warto go kontynuować w następnych edycjach (pod warunkiem posiadania odpowiednich środków przez nasza Uczelnię).

RDF dzięki konkursowi już niedługo odsłoni przed Państwem swoje oblicze i będzie przygotowywał się do rozpoczęcia działalności!