Strona: Wyniki konkursu INNOSPIN - demonstratory dla międzyuczelnianych zespołów badawczych / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

2023-05-05

Komisja Konkursowa dokonała oceny merytorycznej wniosków, które zostały złożone do dnia 11.04.2023 w ramach konkursu "INNOSPIN" - demonstratory dla międzyuczelnianych zespołów badawczych, organizowanego w ramach "Politechnicznej sieci VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego".

Wyniki znajdują się w załączonym pliku PDF.
Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.