Strona: Bezmiechowa 20-21.04.2023, szkolenie / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Bezmiechowa 20-21.04.2023, szkolenie

2023-04-24
, red.  Kamil Sidor

W ramach projektu MEiN: „Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego", Politechnika Rzeszowska zorganizowała 2 – dniowe szkolenie dla pracowników Politechniki Białostockiej, Politechniki Lubelskiej oraz Politechniki Rzeszowskiej. Szkolenie odbyło się w dniach 20-21 kwietnia 2023 r., w Akademickim Ośrodku Szybowcowym w Bezmiechowej Górnej. W wydarzeniu wzięli udział m.in. prorektorzy politechnik: prorektor ds. kształcenia PRz – dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz, prorektor ds. studenckich PRz  – prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. studenckich PL – dr hab. inż. Paweł Droździel, prof. PL, prorektor ds. studenckich PB dr hab. inż. Jarosław Szusta, prof. PB, jak również dziekani, prodziekani i pracownicy politechnik, które biorą udział w projekcie.

W ramach szkolenia odbyły się wykłady, warsztaty oraz dyskusje tematyczne. Poruszone zostały zagadnienia m.in dotyczące:

• Decyzji administracyjnych w sprawach studenckich.
  • Nowoczesnych form komunikacji marketingowej.
  • Marki i wizerunku

Prowadzącymi  szkolenie byli pracownicy Politechniki Rzeszowskiej: mec. Kamil Berlik, instr. Arkadiusz Bulanda, mgr Ewelina Nycz.

Koordynatorami wydarzenia byli: prodziekan ds. kształcenia na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury – dr inż. Marzena Kłos, prof. PRz, prodziekan ds. rozwoju na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej – dr Sławomir Wolski oraz prodziekan ds. kształcenia na Wydziale Zarządzania – dr Justyna Stecko.

dr Justyna Stecko