Strona: Spawanie w wirtualnej rzeczywistości dla uczniów szkół średnich / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Spawanie w wirtualnej rzeczywistości dla uczniów szkół średnich

2023-03-27
, red.  Kamil Sidor

W dniu 24 marca 2023 roku odbyły się zajęcia dla uczniów szkół średnich nt. spawania w wirtualnej rzeczywistości. Zrealizowane one zostały w ramach projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego – działanie 1  „Z technikum na Politechniki”.

W wymienionym dniu, zajęcia poprowadził mgr inż. Patryk Rąb z Katedry Odlewnictwa i Spawalnictwa. W laboratoriach udział wzięli uczniowie szkół: IV LO z Rzeszowa, Zespołu Szkół z Krosna i Zespołu Szkół CKR z Brzostku. Zajęcia wzbudziły duże zainteresowanie uczniów oraz nauczycieli.

Andrzej Pacana