Strona: WBMiL zorganizował wykład dla uczniów techników / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

WBMiL zorganizował wykład dla uczniów techników

2023-11-14
, red.  Andrzej Pacana

W dniu 10 listopada 2023 roku odbył się na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa wykład dla uczniów szkół średnich. Zrealizowany on został w ramach projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego – działanie 1  „Z technikum na Politechniki”.

Wykład pt. Komputerowe wspomaganie technologii - wyzwania i stan obecny poprowadził dr inż. Roman Wdowik. Wykład cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów, a brali w nim udział uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych z Rzeszowa.