Strona: Zajęcia dla uczniów szkół średnich na WBMiL / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Zajęcia dla uczniów szkół średnich na WBMiL

2023-02-18
, red.  Kamil Sidor

W dniu 17 lutego 2023 roku odbyły się kolejne na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa zajęcia laboratoryjne dla uczniów szkół średnich. Zrealizowane one zostały w ramach projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego – działanie 1  „Z technikum na Politechniki”.

Zajęcia pt. Wirtualna rzeczywistość w robotyce poprowadził dr inż. Dariusz Szybicki.  Laboratoria cieszyły dużym zainteresowaniem uczniów. Kolejne zajęcia w ramach tego projektu odbędą się 24 lutego 2023 roku.

Andrzej Pacana