Strona: Lista rankingowa konkursu ISKRA / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego

Lista rankingowa konkursu ISKRA

2023-03-20

Rada Naukowa Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA w dniu 15.03.2023 r. dokonała oceny merytorycznej wniosków przekazanych do oceny przez Uczelniane Biuro Projektów Politechniki Lubelskiej. Oceniono 24 wnioski, które spełniły wymogi formalne. Maksymalna wysokość środków finansowych przeznaczonych na realizację projektów wynosi 2.700.000,00 zł. Uczelniane Biuro Projektów przygotowało listę rankingową uwzględniając oceny merytoryczne złożone przez członków Rady Naukowej Politechnicznej Sieci VIA CARPATIA. W przypadku zwiększenia kwoty przeznaczonej na konkurs przez Ministerstwo Nauki i Edukacji dofinansowanie otrzymają kolenie wnioski z listy rezerwowej.

Lista do pobrania w załączniku poniżej.